SEVEN GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Otomotiv sektöründe ihtiyaç duyulan en verimli araçları sizlerle buluşturuyoruz.


Geçmişten Günümüze


1979 yılında Sadettin YURTSEVER 'in kurmuş olduğu Uzay marka asma kilit imalatı ile sektöre giren firmamız bu itibaren yenilikleri takip ederek 1986 yılında çeşitli anahtar ve kilit markalarının dağıtıcısı ve satıcısı olup Seven Ticaret olarak devam etmiştir. Gelişen teknolojileri sürekli takip edip anahtarcıyı ev alarm sistemleri ile tanıştırmıştır.

Yenilikler insanlara sunmanın zorluğunu ve hazzını yaşayarak 2000'li yıllarda baş döndürücü hızla gelişen immobilizer sektörünün araştırmasını yapıp sektörün değişen yüzünde yerini almış ve kurumsal firma olma yolunda adım atmıştır. Sizlere daha iyi hizmetler sunmak imalat ve araştırmalar yapmak için 2011 yılında dünyanın elektronik merkezi olan Çin'in Shenzhen ilinde ofis ve ekip kurup global dünyanın sert ve zorlu rekabet ortamına kendini hazırlamıştır. Çin'de yaptığımız imalat ve ticaret ile yurtdışında tanınır global bir TÜRK şirketi olduğumuz ülkemize döviz bazında sağladığımız katkılar her zaman övünç ve ilham kaynağımız olmuştur.

Vizyonumuz daha iyi hizmet vermek olduğundan enerjimizi yalnızca kendi sektörümüzde yoğunlaştırıp ürün gamımızda sektör dışında ticaret veya ürün çeşidi ile iştigal etmemekteyiz. Gücümüzün yettiğince sizlere hizmet etmekten onur ve mutluluk duyacağız.

From Past to Present


In 1979, brand Uzay (space) which was established by Sadettin YURTSEVER entered teh sector with a padlock manufacturing follwing innovations from this year continued as Seven trade, the distributor and supplier of various lock and key brand in 1986. By following the emerging technologies continually, locksmiths were introduced with home alarm systems.

The difficulty of delivering innovation to he people and by experiencing the joy, fast-growing sector of the immobilizer has taken its place in the changing face of the industry and has taken steps towards becoming a corporate firm in the 2000s. In 2011, set offices and team and has prepared itself for hard and tough competiton of the global world in Shenzen the heart of the China and electronics, to provide you with better services to the manufacturing and research. It is an inspiration and pride for us that our contribution at base of foreign currency at our statement where we became a global company with the investment, production an trade at China.

We are using our vision is to provide better service for our energy only in our own industry. We are not interested in any kind of product other than in our sector. We will be honored and happy to serve you with the utmost of our power.